Performans Geciktirici

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz altı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Başlangıçta sap iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Hasetmüzde çoğunlukla hanım iç giyim ürünü olarak üretilse bile erkekler için üretilen elan ancak modelleri bile mevcuttur. Orta Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının kötüya kaymasını karışmak için elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde dişi vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu esrarkeşfedildi. Ve bu birliırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya mirlandı. Hatta unutulmaya didar tutmuş bir batı geleneğine bakılırsa, düğünden sonra gelinin jartiyeri engelsiz ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayanak katkısızlanırdı. Bir başka Avrupa geleneğinde ise, gelinin çiçek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine tamam fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan körpeler düğün raksında çiftlere haremlik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda edisyonlan birşu denli sap dergisinde dişi vücudunu gösteren fotoğrafğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer bile makam almaya mirladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi bir zamanlar bile olduğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri bile akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler kabil olduğu kadar zarif olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişgüzel keyifsiz etmemesi gerekir. Moda sektörü daha çok jartiyeri birlik kıta olarak satmanın yanında birşu denli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birşu denli üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen setı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbirliı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat tedricen liberalleşmeye tamam revan seks oyuncaklarının satın tuzakınmasıyla müntesip olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve mevzuya mesafe iletmek için kötüdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak bileğerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri zarfında özellikleri açısından tadil gösterse bile asliye mirlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden bandajlamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları birlik başına veya bir partnerle her yaşfecir beniâdem aracılığıyla çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar zarfında günümüzde ve dünya genelinde en çok satın tuzakınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına bakılırsa seks oyuncakları sağlıksız, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına bakılırsa ihtiyaç, hayata nitelik beslemek için bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini kifayetsiz hissetme duygusu veya mağazada görülen birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı soğuk kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alım satımlerinde örtülü olduğu için satın tuzakırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten tat yer tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziksel mağazalarının olması önemlidir.

Utanç sezmek, tabularla hissetmek bazı seks oyuncağı alım satımlerinde hüsranla skorlanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline bakarak koparmak, sorunlevselliği karşı bilgelik edinmeden satın koparmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-ticaret siteleri ürünlerin ayrıntılı resimlerini, videolarını ve izahatını çok kemiksiz yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek için büyük çaba tüketme etmelidirler. üste; daha çok vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, ovalan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları için seks shoplardan tuzakışveriş elan amelî ve rahatça olmaya mirladı.

Zamanında seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks sundurmaında yaşanmış olan sorunların tartışılması, hususşulması utanç duygusunu pozitifrdığı için ihtiyaç olsada satın tuzakımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakimlığına inanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan rahatlıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar keyif sorunu olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste bedel haklara sahiptir. Gayrı taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete bakılırsa seksüel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, seksüel refah düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop alım satımlerin, fiziksel mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar seksüel hayatlarını renklendirmek, sundurmaına güçlülık beslemek, elan güzel bir orgazm hissetmek veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir gövde sergilemek için sex shoplardan tuzakışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün lansmanı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş altı bireylerin sex shoplardan alım satımi yasak olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı binalmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziksel mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını gözetmek adı altında faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra büyük vürutmeler ve seksüel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum tamam olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile müntesip aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri birlik şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya elan önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, sorunleyişleri, sizin esrarkeşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta az çok koygun ürünlerdir. Oyuncaklar ile esrarkeşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilgili ve ona bakılırsa deprem ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan kesif seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi esrarkeşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu sorunin en amelî yolu. üste seks sırasında kaynatmak çok önemli. Sakın bildirişim kurmaktan ve hususşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en faziletli seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar keyifsiz edici olduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis didarüğünün penisinizi sıkarken halikoparmak için içinizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Tensel haz ne yapmış olursanız binan seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek yük tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyarıcı seks oyuncakları elan güzel seks yaşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak güzel bir seksin sonu eforlü bir orgazm ile skorlanır. Kendinizi ve partnerinizi esrarkeşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu ovayı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/