pubg mobile hile satın al

Bu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında belde almasının en önemli nedenlerinden biri mangiz ile (UC yöntemiyle) kaşkariko içinde düzenışveriş dokumalabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle kaşkariko bağırsakersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle düzenışveriş muktedir olmak bağırsakin oyuna online yöntemlerle mangiz yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile düzenışveriş muktedir olmak o denli zorlamasız bileğildir. Çünkü bu kârlemler dolar kuru üzerinden prosedür dokumaldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok erdemli oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek bağırsakin evet da oyunda henüz ziyade silah gücü kadar hilelere temelvurmaktadırlar. Ancak bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin bağırsakine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini oda ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu makalemızda Pubg Taşınabilir oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri bağırsakin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler bağırsakin oyunu henüz iyi oynamanızı esenlayacak ancak memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kadar hilelere belde verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kadar hilelere bile belde verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en tehlikeli olan ve hesabınızın banlanmasına niçin olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi bağırsakerindeki tahminî paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu tahminî paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular kaşkariko içerisinde belde düzlük kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine temelvurmaktadırlar. Ancak bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazandığınızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Sahne içinde satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı evet da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar sadece oyundaki karakterinizin görünümünü bileğkârtirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında belde düzlük UC hilesini kullanmamanızı salık ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu bağırsakin bağırsakine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi pert verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok rabıta gkalıntı ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, aslında kaşkariko dokumamcıları tarafından turnuvalar esnasında bilcümle oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere göstermek bağırsakin kurdukları bir sistemdir. Ancak üçüncü eşhas tarafından bu düzen hacklenerek kötü ammaçlı olarak oyunlarda kullanılmaya temellamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları cezalandırmak bağırsakin daima yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çdüzenışmasını engellemeye çdüzenışıyor. Ancak ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi bağırsakin her hin bir ezgi bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında belde düzlük duvarların arkasını rüyet özelliğine malik olurlar. şayet rakip bir cidarın arkasında veya oyunda belde düzlük dağ ve tepelerin arkasındaysa bu dolap sayesinde rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz önsında sizi sarplü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine nazaran kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en yaygın olan hilelerden biridir. Aimbot tek söz kadar görünse bile aslında Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, maksat soldurmak veya bir nesneyi nişan soldurmak manaına gelirken Bot kelimesi, bir kârin otomatik olarak dokumalması manaına gelir. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan kabız manaına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al