ucbasaktarim.com: Bahçe Tipi Gübre Serpme Makinası

Üçesasak Kültür, kültür makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Yem Karma Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri yürekin ürettiği üstün nitelikli çözümleriyle tanınır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına münasip olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Orantılı aygıt ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yerinde gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz platformını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel kültür yapmaya esasladı ancak günümüzde toplumun yalnızca çok bayağı bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını karşılayacak zirai üretimle meslekmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak tanımaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Küsurat dileme ve kültür kesimünün zamanla çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niçin olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile yan yana vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri kabil ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak temellilığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana için değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sayesinde üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. üste yalnızca kültür kesimü değil, ülkenin ihracat hacmi de zamanla artmaktadır.

Üçesasak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve erdemli üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en dobra hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çallıkışanı ile etkin ve canlü insan deposuna iye olan Üçesasak Kültür, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam kırat sağlayan Üçesasak Kültür; ağır Ar-Ge çallıkışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını geceli gündüzlü yükseltmektedir. Sabah akşam inkişaf ve sıfır suç üretim sistemi, Üçesasak Kültür ürünlerinin hem emlak süresince hem de emlak haricinde güvenilerek kullanılmasının esaslıca nedenidir. Üçesasak Kültür, nitelikli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçesasak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin münasip ve tartılı bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi yerinde ve çın bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile abes kemre tasarrufı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve müsmir bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları sayesinde toprak üzerinde daha azca efor harcama ederek çok daha esenlıklı muamelat yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın abes olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası sayesinde çok daha esenlıklı kalır ve toprağınızdan daha zait meyve ve göveri elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması yürekin kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha müsmir bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en balaban gereksinimlerı olan besin maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapısının iyileştirilmesine katkı esenlarken hem de bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin tasarrufı dair çok önemli ve uyanıklık edilmesi müstelzim bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası sayesinde gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha müsmir akıbetlar elde edebilirsiniz.

Üçesasak Kültür olarak bir sair ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine çekmek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi ortam seviyesinden çekmek ve bekleyen bir damperli kamyona evet da belirgin bir trap haksına artırmak yürekin münteşir olarak kullanılır. Dip yükleyici ile yan yana bir malzemeyi yere itmeden çekmek mümkündür. Dip yükleyiciler çoklukla istiflenmiş olan bir malzemeyi ortam seviyesinden çekmek yürekin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap haksı kabil alanlara artırmak yürekin yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere geçerli eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabil sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıayallabilir bir bandajlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası değiştirilebilir ve biraşkın ataşmanla da çokletilebilir. Anne dahişenler çoklukla hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çallıkıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da aksiyon ettirilir. Teleskopik taşıyıcılara için oldukça bağan maliyetleri ve çok uygunlükleri de eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler yürekin yeğleme edilebilecek biraşkın üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın çalım gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem bedel hem de kalite olarak üstünlük esenlayabilir.
Üreticilerden satın bazı üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Kültür makineleri kesimünün önde mevrut üreticilerinden Üçesasak Kültür’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek malumat sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin icma ve balyalama işlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu kuruluşlması işlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçesasak Kültür olarak Ot Icma Tırmıkları da kültür makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Yem karma makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı yaratıcı çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslek esnasında iş yüklükünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi esnasında uyanıklık etmesi müstelzim noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine uyanıklık edilmediği bugün efsaneviın benzinü ve etinden randıman allıkınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yaratıcı çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak beslek esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mısır vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması müstelzim tüm besinleri yalnızca seferde alabilir ve daha dobra beslenebilir. Yem karmanın kuruluşlması efsaneviın tüketmesi müstelzim tüm besinleri bir araya getirerek daha dobra beslenmesine böylelikle daha zait randıman almanızı esenlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile yan yana Yem Karma Makinaları da Üçesasak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçesasak Kültür olarak önlemlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabil en üst düzem kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçünlü) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi kuruluşsı zengin ve müsmir bir zirai üretim yürekin balaban avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı yürekin önemli bir köprü işlevi görmektedir.
Tarımsal üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha dobra durumlara gelmesi yürekin zirai ihracat noktasında Üçesasak Kültür olarak tüm çallıkışanlarımızın katkısıyla yan yana
Üçesasak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ile birlikte daha fazla bilgi için: https://ucbasaktarim.com/